Wróć do listy mieszkań

Mieszkanie nr 01

Wolny

Powierzchnia 88.94m2

Cena 844 930 zł brutto (9 500.00 zł/m2)

Najniższa cena ostatnich 30 dni: 844 930.00 zł

Karta mieszkania Prospekt informacyjny
1 osoba teraz ogląda to mieszkanie
tel. 661 415 574
Rzut mieszkania 01
Kolorem pomarańczowym oznaczono ściany działowe.
PomieszczeniePowierzchnia
Komunikacja 12.17m2
Łazienka 5.01m2
Pokój 10.43m2
Pokój 11.92m2
Pokój 13.64m2
Salon z aneksem 30.29m2
Wiatrołap 5.48m2
Balkon 4.49m2
Balkon 4.37m2
BUDYNEK
Wczytywanie…
0%
Przeciągnij, aby obrócić
Powered by
Brak
Lokal
Podgląd lokalu
Przejdź do szczegółów